XVII. Charitativní aukce 2023

Milí přátelé,
s velkým potěšením bychom chtěli vyjádřit hluboké díky za vaši účast na naší sobotní charitativní aukci, při které se vybralo neuvěřitelných 924 730 Kč. Vaše přítomnost přispěla k vytvoření nezapomenutelné atmosféry solidarity a dobročinnosti.
Chtěli bychom poděkovat našemu úžasnému moderátorovi Mgr. Ing. Zbyňku Háderovi, který provázel celý večer svým inteligentním humorem a noblesou. Díky krásné výzdobě od Květinářství U Rosničky mohli všichni přítomni nasát příjemnou vánoční atmosféru a celým večerem nás provázela úžasná cimbálová muzika KASANICA.Velké díky patří také paní Aleně Šilinkové, která se významně podílela na sestavování dražebních předmětů.
Po celý večer jste si mohli pochutnávat na výborném rautu, který nám sponzorsky daroval Volarik Capital, Catering Urbánek, Mlsná myš sýrárna Mikulov, Ovoce a zelenina Podivín a Babičová Olinka, Petra Poulova a Rodinný pivovar Bernard.
Nemůžeme zapomenout poděkovat našim milým pracovníkům BILICULUM, z.ú., kteří vše připravili a během celého večera vám byli k dispozici. Samozřejmě bez našich úžasných dobrovolníků bychom všechno jen těžko zvládli, takže velké DÍKY patří také jim.
Výtěžek dražby bude použit na dofinancování sociální služby Denní stacionář Mikulov, který pomáhá dětem s kombinovanými vadami a jejich rodinám.
 
MOC DĚKUJEME